Mazda2020-01-31T11:26:39+00:00
MAZDA SÜNNIPÄEV

MIKS MAZDA?

Meie Mazdas usume, et auto peab teile tunduma teie enda edasiarendusena nii, et tekiks puhas, intuitiivne suhe, mille sidet on raske sõnades kirjeldada. Nagu hobuse ja ratsaniku vaheline side, mida kutsume ”Jinba Ittai’ks”.

NAGU HOBUNE JA RATSANIK

”Jinba Ittai” – õmblusteta side hobuse ja ratsaniku vahel – väljendab seda unikaalset sünergiat, mida lisame iga Mazda konstruktsioonile. Alates kõige väiksemast poldist kuni meie SKYACTIV-tehnoloogiani – iga detail loob harmoonilise suhte auto ja juhi vahel, andes rooli taga istujale lisaenergiat.

TEHNOLOOGIA

Meie insenerid töötasid välja murrangulise uue meetodi mootorite täiustamiseks nii, et saate istuda rooli taha ja nautida puhast sõidurõõmu. Auto iga element on ümber kujundatud, et vähendada kütusekulu ja maksimeerida dünaamikat. Me nimetame seda SKYACTIV-tehnoloogiaks.

KODO DISAIN

Elegantne ja hingestatud – meie KODO: Liikumishinge disain on Jinba Ittai tõeline peegeldus. Olles võlutud selle auto elegantsist ja keskendunud juhi ja auto vahelise purunematu sideme loomisele, on meie disainerid töötanud pühendunult, et luua disainifilosoofia, mis kehastab elu dünaamilist ilu.

MUDELID

Mazda2

Mazda3

Mazda6

Mazda CX-3

Mazda CX-30

Mazda CX-5

Mazda MX-5

Mazda3 – Eesti aasta auto 2020

KÜSI PAKKUMIST

REGISTREERU PROOVISÕIDULE

BRONEERI HOOLDUS

KAMPAANIA

MAZDA SÜNNIPÄEV

ERILINE AASTA MAZDALE, EKSKLUSIIVSED PAKKUMISED SULLE!

Mazda 100-nda sünnipäeva puhul – 100 autot eripakkumisena kuni 6660 euro võrra soodsamalt. Tule kohale, vali välja ja proovi kohe.

MIKS ON PRAEGU PARIM AEG VALIDA MAZDA?

• Lai valik erinevaid mudeleid ja varustuspakette
• Autod laos olemas – võtmed kätte kahe nädalaga
• Ainult praegu – valitud sõidukitel hinnavõit kuni 6 660 EUR
• Ning loomulikult keegi teine ei tee autosid sellise pühendumusega nagu Mazda

Registreeru proovisõidule või lepi kokku kohtumine Mazda müügikonsultandiga ning leiame Teie jaoks parima võimaliku valiku.

Pakkumised kehtivad kuniks autosid jätkub.

KONTAKT

Autospirit Tartu OÜ

Ringtee 82, Tartu 50414

Üldtelefon: +372 734 1126
E-post: tartu@autospirit.ee

Müügiosakond
E-R: 8.00-18.00
L: 10.00-15.00
P: Suletud

Järelteenindus
E-R: 8.00-18.00
L: 10:00 – 15:00
P: Suletud

Administratsioon
E-R: 8.00-18.00
L: Suletud
P: Suletud

MÜÜGIOSAKOND

Villu Sabre
Autode müügijuht / kasutatud autode müügikonsultant
Tel: 7 362 473
53 340 542
villu.sabre@autospirit.ee

Tanel Kask
Uute ja kasutatud autode müügikonsultant
Tel: 7 341 422
50 74 536
tanel.kask@autospirit.ee

Erki Mänd
Kasutatud autode müügikonsultant
Tel: 7 341 303
56 229 468
erki.mand@autospirit.ee 

JÄRELTEENINDUS

Heiki Normann
Teeninduskonsultant – aegade broneerimine
Tel: 7 366 399
52 70 157
heiki.normann@autospirit.ee

Andrus Minnik
Teeninduskonsultant – aegade broneerimine
Tel: 7 341 196
50 42 082
andrus.minnik@autospirit.ee

Are Raudsepp
Teeninduskonsultant – aegade broneerimine
Tel: 7 341 196
50 98 873
are.raudsepp@autospirit.ee

Jallo Kaasik
Varuosamüüja
Tel: 7 366 393
jallo.kaasik@autospirit.ee

Tiit Viinapuu
Varuosade müügijuht
Tel: 7 341 162
50 84 364
tiit.viinapuu@autospirit.ee

Jaan Hermann
Garantiimeister
Tel: 7 341 126
59 193 150
jaan.hermann@autospirit.ee

Kaspar Jõgar 
Keretööde-ja varuosaspetsialist
Tel: 7 341 036
53 477 177
kaspar.jogar@autospirit.ee

Märt Uibo
Tehniline nõustaja
50 42 082
mart.uibo@autospirit.ee

Kaupo Kukk
Järelteeninduse juht
Tel: 7 341 126
53 082 073
kaupo.kukk@autospirit.ee