Laoautode pakkumised2024-02-06T14:20:48+00:00

LAOAUTODE PAKKUMISED

KONTAKT

Autospirit logo

Autospirit (Ascar Auto AS)

Järveotsa tee 54, Tallinn 13520

Üldtelefon: +372 620 0950
E-post: autospirit@autospirit.ee

Müügiosakond
E-R: 8:00 – 18:00
L: 10:00 – 15:00
P: suletud

Järelteenindus
E-R: 8:00 – 18:00
L: suletud
P: suletud

MÜÜGIOSAKOND

Oliver Siil

Oliver Siil
Kasutatud autode ostu- ja müügijuht
5194 1609
oliver.siil@autospirit.ee

Sten-Martin Kaselo

Sten-Martin Kaselo
Müügikonsultant
5744 7011
sten.kaselo@autospirit.ee

TEENINDUS

Kirill Žukov
Teeninduskonsultant / varuosade spetsialist
517 2015
kirill.zukov@autospirit.ee

Andrei Rõbin

Andrei Rõbin
Teeninduskonsultant / varuosade spetsialist
5350 2080
andrei.robin@autospirit.ee

Matis Kõverik
Tehniline ekspert
520 5921
matis.koverik@autospirit.ee

Marko Pohl

Marko Pohl
Garantii spetsialist
508 0330
marko.pohl@autospirit.ee

Marek Marks
Järelteeninduse juht
620 0960
marek.marks@autospirit.ee

VARUOSAD

Henri Saul

Henri Saul
Varuosade spetsialist
529 9709
henri.saul@autospirit.ee

KERE- JA VÄRVITÖÖD

ADMINISTRATSIOON

Gerli Suurväli
Raamatupidaja
620 0950
autospirit@autospirit.ee

Anne Tjasko
Pearaamatupidaja
5688 0466
anne.tjasko@autospirit.ee

Autospirit kaubamärki kasutavad Tallinnas Autospirit AS aadressil Ehitajate tee 122 ja Ascar Auto AS aadressil Järveotsa tee 54 ning Tartus Autospirit Tartu OÜ aadressil Lääneringtee 50 ja Ascar Tartu OÜ aadressil Turu 69. Lisaks uute sõiduautode ja kaubikute müügile, hooldusele ning remondile tegeleme ka kasutatud sõidukite müügiga, pakume Autospirit Liising kaubamärki kasutades kasutus- ja kapitalirendi liisingut ning sõidukite pika- ja lühiajalist renditeenust.