Autospirit Garantii2021-04-21T09:52:35+00:00
Autospirit Garantii

Garantii kaitseb Teid auto osade mittetoimimisega seotud remondikulude eest. Garantiid saab sõlmida autodele, milledel on kehtiv tootjagarantii. Garantii hakkab kehtima Tootjagarantii lõppemise päevast.

MIKS PIKENDADA TOOTJAGARANTIID?

Kaitse ettenägematute kulude vastu – ootamatu sõlmede purunemise korral ei pea Te tegema suuri kulutusi, sest Garantii juhtumite puhul teeme seda Teie eest Meie.

Piiramatu arv tasuta remonte – turvaline ja tehniliselt korras sõiduk. Tasume Teie eest 100% diagnostika, töö ja varuosade maksumusest Garantii juhtumite korral. Teie sõiduk remonditakse professionaalselt.

Lisaväärtus, kui müüte oma sõiduki – garantiiga sõiduk on tõestus hästi hooldatud autost ning on hea müügiargument. Garantii on seotud sõidukiga ja müümisel läheb edasi uuele omanikule.

Tasuta Autoabi – sisaldub tootes, millega võimaldatakse esmast abi s.h. puksiirabi, kui sõidu jätkamine pole võimalik. Näiteks tehniline rike, teelt väljasõit, rehvi purunemine, sõiduk ei käivitu jne.

Lisainfo, teenustingimused ja kontaktid:
telefon: +372 659 9488
e-mail: garantii@autospirit.ee

Autospirit kaubamärki kasutavad Tallinnas Autospirit AS aadressil Ehitajate tee 122 ja Ascar Auto AS aadressil Sõpruse pst 151 ning Tartus Autospirit Tartu OÜ aadressil Ringtee 82 ja Ascar Tartu OÜ aadressil Ringtee 32. Lisaks uute sõiduautode ja kaubikute müügile, hooldusele ning remondile tegeleme ka kasutatud sõidukite müügiga, pakume Autospirit Liising kaubamärki kasutades kasutus- ja kapitalirendi liisingut ning sõidukite pika- ja lühiajalist renditeenust.