Autospirit Liising2019-03-06T15:51:47+00:00

Autospirit Liising

Autospirit Liising pakub Teile teenust, mille eesmärk on teha auto ostmine ja omamine võimalikult mugavaks. Meie esindustes saate korda ajada kõik autoostuga seotud toimingud.

Aitame valida sobivaid teenuseid ja võtame kogu asjaajamise enda peale.

PAKUTAVAD TEENUSED

Kapitalirent. Pikaajaline rendisuhe, kus vara omandiõigus läheb liisingperioodi lõppedes üle rentnikule lisakuludeta. Kuumakse suurust mõjutavad liisingu periood, auto maksumus, esimene sissemakse ja intress.

Kapitalirent jääkväärtusega. Pikaajaline rendisuhe, kus vara omandiõigus läheb liisingperioodi lõppedes üle rentnikule peale viimase, suurema rendimakse tasumist. Kuumakse on väiksem kui kaptalirendi korral, kuid viimane osamakse on selle võrra suurem. Soovi korral on võimalus sõlmida viimase osamakse tasumiseks uus liisingleping ja pikendada makseperioodi. Kuumakse suurust mõjutavad liisingu periood, auto maksumus, esimene sissemakse,intress ja jääkväärtus.

Kasutusrent. Pikaajaline rendisuhe, kus rentnik kasutab renditavat vara liisingperioodi jooksul ning omab lepingu lõppedes ostueesõigust vara soetamiseks lepingujärgse jääkväärtusega. Sõiduk on liisinguvõtja käsutuses tähtajaliselt. Liisinguperioodi lõppedes on võimalus sõiduk tagastada, jääkmaksumusega välja osta või lepingut pikendada. Väljaostmisel lisandub jääkmaksumusele käibemaks. Kuumakse suurust mõjutavad liisingu periood, auto maksumus, esimene sissemakse, jääkväärtus, planeeritav läbisõit ja intress.

Kindlustus. Liikluskindlustus on kõikidele sõidukitele kohustuslik. Liisinguga ostetud sõidukitele tuleb teha ka kasko-kindlustus.Liisingu sõlmimisel esitame Teile erinevate liiklus- ja kaskokindlustuste pakkumised, et saaksite valida endale sobivaima.

Autospirit kaubamärki kasutavad Tallinnas Autospirit AS aadressil Ehitajate tee 122 ja Ascar Auto AS aadressil Järveotsa tee 54 ning Tartus Autospirit Tartu OÜ aadressil Lääneringtee 50 ja Ascar Tartu OÜ aadressil Turu 69. Lisaks uute sõiduautode ja kaubikute müügile, hooldusele ning remondile tegeleme ka kasutatud sõidukite müügiga, pakume Autospirit Liising kaubamärki kasutades kasutus- ja kapitalirendi liisingut ning sõidukite pika- ja lühiajalist renditeenust.