24/7 AVATUD HOIUKAPP2023-02-17T12:44:46+00:00

24/7 AVATUD HOIUKAPP

Nüüd on meie klientidel võimalus tuua oma hooldust või remonti vajav sõiduk esindusse ka väljaspool tööaega, jättes sõiduki võtmed hoiukappi. Niisamuti toimub ka sõiduki kättesaamine väljaspool tööaega – hooldatud/remonditud sõiduki võtmed jäetakse kliendile hoiukappi.

Cleveroni hoiukapp paikneb Autospirit Tartu müügisalongi Mazda sissepääsu kõrval. Kappi saab jätta kokkuleppeliselt kliendile tellitud varuosi ja tarvikuid, millele saab klient endale sobival ajal järele tulla. Vajalik on eelnev kokkulepe hooldekeskusega, kes edastab kliendi mobiiltelefonile sõnumi ukse avamiseks vajaliku koodiga.

kapp

Autospirit kaubamärki kasutavad Tallinnas Autospirit AS aadressil Ehitajate tee 122 ja Ascar Auto AS aadressil Järveotsa tee 54 ning Tartus Autospirit Tartu OÜ aadressil Lääneringtee 50 ja Ascar Tartu OÜ aadressil Turu 69. Lisaks uute sõiduautode ja kaubikute müügile, hooldusele ning remondile tegeleme ka kasutatud sõidukite müügiga, pakume Autospirit Liising kaubamärki kasutades kasutus- ja kapitalirendi liisingut ning sõidukite pika- ja lühiajalist renditeenust.